Najnowsze opinie

Zobacz więcej
4.6 18 Tunel foliowy z metalowym stelażem 3x6m

Tunel foliowy z metalowym stelażem 3x6m

14.02.2017

Dyńka

Zasadniczo ok. Dobra wentylacja dzięki okienkom, zamki w drzwiach spisują się dobrze. Tunel przetrwał w zeszłym roku dwie solidne wichury. Żałuję, że nie ma drugich drzwi, ale wtedy pewnie cena byłaby wyższa :-) Co do dostawy to wszystko w porządku.
4.5 2 Kratka drewniana z łukiem 1900 x 900/400

Kratka drewniana z łukiem 1900 x 900/400

02.02.2017

Bożena

zgodny z opisem
4.5 4 Szklarnia poliwęglanowa Neptun 3x4 m

Szklarnia poliwęglanowa Neptun 3x4 m

30.01.2017

Bozena

Szklarnia jeszcze nie złożona ,czekam na wiosnę.Wszystko jest w paczkach.
4.3 3 2-kołowy pojemnik na odpady 120L ESE

2-kołowy pojemnik na odpady 120L ESE

23.01.2017

JG_OSTR

WYGLĄDA SOLIDNIE WIĘC CHYBA SIĘ SPRAWDZI W UŻYTKOWANIU

Domki letniskowe

Ogrodowy domek letniskowy to niezbędny element każdej działki rekreacyjnej bądź takiej, która jest przeznaczona pod małe, amatorskie uprawy. Funkcjonalny i praktycznie urządzony - umożliwia komfortowy wypoczynek i relaks po pracy.

Domek działkowy z drewna to także naturalna ozdoba terenu. Ściany można pokryć dowolnym kolorem farby, dopasowując elewację do aranżacji ogrodu. U nas znajdziesz bardzo wiele różnych modeli - małych i dużych, parterowych i piętrowych. Drewniany letniskowy domek (z podłogą w zestawie) to kompletna konstrukcja, która tylko czeka na to, by zająć miejsce na Twojej działce.

 

Domki letniskowe - właściwości

Na jakim rozwiązaniu najbardziej Ci zależy? Chcesz domek na działkę z werandą lub z tarasem wokół budynku? A możesz marzysz o oknach z okiennicami i konstrukcji z oszklonymi drzwiami? W naszej ofercie znajdują się wszystkie interesujące Cię opcje. I niezależnie od tego, czy wybierzesz domek działkowy piętrowy czy parterowy - w każdym przypadku otrzymasz go w komplecie z podłogą.

 

Domki letniskowe - materiały

Każdy proponowany przez nas domek rekreacyjny jest drewniany - wykonany z bali i wyposażony w podłogę z desek. Domki letniskowe producent powstały w większości z drewna iglastego, a konkretnie - z drewna świerkowego pochodzącego ze Skandynawii. To trwały i wytrzymały surowiec gwarantujący stabilność budynku. Dodatkowo, decydując się na zakup, możesz wybrać domki letniskowe sprzedaż z drewna surowego (czyli niemalowane) lub z drewna impregnowanego (powleczonego preparatem konserwującym).

 

Domki letniskowe – montaż

Niemalże każdy domek do ogrodu zakupiony w naszym sklepie przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Najczęściej jest to gotowy domek wakacyjny, do złożenia którego wystarczy pomoc dwóch lub trzech dodatkowych osób. Wszelkie potrzebne elementy (np. łączące) znajdziesz się w dostarczonej paczce. Tego rodzaju domek ogrodowy składany jest z gotowych, wcześniej precyzyjnie przyciętych elementów. Oczywiście na zamówienie może przyjechać nasza ekipa, która całość prac przeprowadzi za Ciebie - na wcześniej wskazanym i przygotowanym terenie. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że część budynków oferujemy z montażem zawartym w cenie transportu, więc jeżeli zależy Ci na zleceniu takiej usługi - zapoznaj się dokładnie z opisem każdego produktu.

Sklep internetowy - Domki letniskowe - zakupy na raty - dostawa cała Polska - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań,Szczecin, Łódź, Katowice i inne. Tanie Domki letniskowe od producenta - sprawdź promocje i wyprzedaże, zobacz zdjęcia, czytaj opisy i opinie.